• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • www.facebook.com
  • https://www.twitter.com/www.tvitter.com
Ürün grupları
Site Haritası
Bize ulaşın

Atalar Mah. Atalar Cad. No : 33/B Kartal / İstanbul
Tel :  ( 0216 ) 389 09 91
Fax : ( 0216 ) 488 97 17

 


 

Hakkımızda

  
Önallar Ltd.Şti 1998 yılında bulunduğu adresinde 800 m2 lik bir mağazada 3 personelle kurulmuş ve ilk günden itibaren sunduğu ürün ve kampanyaları ile tüketiciye en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir.  
  
İstanbul Kartal'da 1 showroom satış mağazamızda halkımızın hizmetine sunulmuştur.  
Müşterilerimiz için değer oluşturmak, ihtiyaç beklentilerine kaliteli ve istikrarlı karşılık vermek önceliklerimizdendir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

 Önallar Ltd.Şti, müşteri memnuniyetinin, müşteri potansiyeli ile bağlantılı olduğunun her zaman bilincinde olan ve bu bilinç doğrultusunda çalışmalarını titizlikle sürdüren, her geçen gün müşteri potansiyelini arttıran ve arttırmaya devam eden mobilya ve beyaz eşya firması olarak faaliyet göstermektedir.

Önallar Ltd.Şti olarak, beyaz eşya mobilya ve dayanıklı ev aletleri satışına ilk ticarete başladığımız yıldaki heyecan ve istekle devam etmekteyiz.

Amacımız müşterilerimize en iyi ürünü en uygun fiyatta ve en doğru zamanda sunmak ve en iyi şekilde servisini gerçekleştirmek, sürekli gelişen teknoloji ile birlikte müşterilerinin teknoloji ile iç içe olmalarını sağlamaktır.

Ayrıca Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunmanın bir parçası olarak gördüğümüz ''internet sitesi'' kavramını hayata geçirmiş bulunmaktayız. 

Önallar Odun Kömür Deposu; 19..... yılında Kartal'da kurulmuştur. Dönemin gerektirdiği ekonomik ve sosyal sorumluluk içinde kalite ve güven ilkesiyle kendini geliştirmiş, Kartal ve çevresinde hatırı sayılır bir işletme haline gelmiştir.

 Sağlam kökleriyle uzun yıllar hizmet verirken; işletmeye odun ve kömür deposunun yanında Beko Elektronik ve Beyaz Eşya, Mobilya, Oturma grupları da katmıştır.
Geçen zaman içerisinde odun kömür deposu saygınlığını korumuş, yalnız Kartal ve çevresi değil, tüm İstanbul'da küçümsenmeyecek müşteri sayısına ulaşmıştır.

Kuruluşundan bugüne kadar gelişerek aynı hizmet anlayışıyla çalışmasına devam etmektedir. Yenilikçi ve helal kazanç ilkesiyle müşterilerimizin sayesinde hak ettiği yeri korumanın gururunu yaşamaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret79182
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.439832.5698
Euro34.502534.6407
Hava Durumu
Saat