• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • www.facebook.com
  • https://www.twitter.com/www.tvitter.com
Ürün grupları
Site Haritası
Bize ulaşın

Atalar Mah. Atalar Cad. No : 33/B Kartal / İstanbul
Tel :  ( 0216 ) 389 09 91
Fax : ( 0216 ) 488 97 17

 


 

Kalite Anlayışımız


İNSANA VE DOĞAYA SAYGI

Firmamız gerçek anlamda Avrupa standartlarında İthalat & İhracat ve Satış yapan bir şirkettir. Önallar Odun ürünleri çevre ile uyumlu ve doğal ürünlerdir. Ürünler kaliteli ve 1.sınıftır.

Müşterilerini memnun etmek için hizmet kalitesinde sürekli gelişmeyi hedef alan bir yaklaşım benimsemek, sektöründe en iyiler arasında olmak, ekip çalışmasına önem vermek, Çalışma ortamında sürekli gelişmek, topluma ve çevreye duyarlı, küresel kaynakları koruyucu yaklaşım içinde bulunmak,

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için katkı maddesi olmayan doğal ürünlerdir.


ÖNCE KALİTE


Anlayışı ile, tüm müşterilerimiz kazan-kazan felsefesi ile ÇEVRE DOSTU Yüksek kaliteli "Odun" ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunmak..

Tecrübemiz, takım çalışması Kültürü ile bağlantılı ayrıcalıklı hizmetimizi uygun bir fiyata almaya layıktır. Bu oluşturduğumuz Kalite Sisteminin şartlarına uyulması ve sürekli gelişimi sağlamak amacı için kuruluşumuz kalite hedefleri belirlemiş ve bunun tüm çalışanlar tarafından anlaşılması ve geliştirilmesi için gerekli eğitim ve çalışma ortamı oluşturmuştur.


DÜRÜSTLÜK


İlkesi ile başlattığımız ve sürdürdüğümüz işimizde, Kuruluşumuzun yüksek adalet ve dürüstlük ilkelerine her zaman bağlı kalacağız.

"Biz İnsanın En Değerli Varlığı olan Doğanın En Büyük Servet Olduğuna İnanıyoruz"

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret67093
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.601318.6758
Euro19.523819.6020
Hava Durumu
Saat